Контекстна реклама — це ефективний та швидкий метод просування. Але якщо ви плануєте зробити замовлення контекстної реклами і хочете отримати справді високі результати, необхідно врахувати низку факторів. Про кожен з них поговоримо далі. Використання контексту в бізнесі дозволить вам залучити клієнтів, які явно зацікавлені у покупці вашого продукту або замовленні вашої послуги.
Ключові запити для запуску реклами
Цільова аудиторія бізнесу
Контроль результативності реклами
Налаштування та супровід контекстної реклами обов'язково повинні враховувати певні цілі просування. Це може бути збільшення трафіку на сайт, підвищення конверсії в заявки чи продажі, зміцнення іміджу компанії та інше. Тому насамперед позначте цілі рекламної кампанії, а вже потім займайтеся просуванням.
Google реклама, як і сайти, проходить перевірку алгоритмами на відповідність вмісту оголошення пошуковим запитам. Тому при складанні обов'язково використовуються ключі. Це слова та фрази, за якими користувачі будуть бачити вашу рекламу у пошукових системах та на партнерських сайтах. Тому вибір правильних та релевантних ключових запитів — запорука успіху всієї кампанії. В іншому випадку запити, що використовуються, будуть приводити нецільовий трафік і просто не дадуть результатів.
Щоб налаштування оголошень було точним та ефективним, важливо розуміти, кому ви показуватимете рекламу. Тобто необхідно вивчити портрет свого клієнта, його особливості, цілі, проблеми та потреби. Це дозволить підібрати більш переконливі та актуальні тексти та зображення саме для вашої ЦА, щоб потрапити до яблучка.
Замовлення контекстної реклами та її запуск це далеко не фінішний етап. Дуже багато залежить від моніторингу контекстної реклами. Аналізуючи та контролюючи результативність кампанії, можна якісно її оптимізувати та доопрацьовувати, щоб отримувати кращі результати при менших вкладеннях. На цьому етапі також коригується ціна за клік з урахуванням відвідуваності та показника конверсії. Без цього досягти успіху практично неможливо.
Не забувайте, що ваші конкуренти теж не сидять склавши руки. Їхня активність може вплинути на покази вашої контекстної реклами, активність аудиторії та показники трафіку на сайт. Тому ви повинні знати, хто ваші конкуренти, які ключові запити вони використовують, які тексти та зображення показують, які канали та формати обирають, який у них бюджет та націлення. Звичайно, не всі розуміють тонкощі процесу, тому краще замовити налаштування контекстної реклами у професіоналів.